fbpx
Užduoti klausimą: info@vefi.lt

TOP10 savaitės verslo tendencijų Nr. 5

  • pagal Denis
  • 2 metai prieš
  • 1
verslo tendencijos

Šiame numeryje:

1. Veidas pardavimui

2. CareAcademy – auklių rengimo kursai

3. Femtech – paslaugos moterų sveikatos gerinimui

4. Tempest – alkoholizmo gydymas

5. Klonų fabrikas – kaip auginami streamer’iai Kinijoje

 

6. Savidiagnostika namų sąlygomis – kaip bendro telemedizinos rinkos augimo elementas

 

7. Prenumeruojamų prekių paklausos augimas

 

8. Icon – 3D namų spausdinimas

 

9. Personalo atrankų ir samdymo paslaugų nišos augimas

 

10. Azija rodo, kas augs po pandemijos

__________
 

Viešai prieinamos tik 2 iš 10 tendencijų.

Norėdami perskaityti likusius aprašymus iš 10 savaitės verslo tendencijų, prenumeruokite kas savaitinę ataskaitą ir gaukite naujas verslo idėjas kiekvieną penktadienį: https://verslobrokeris.lt/verslo-tendencijos/

 

 1. Veidas pardavimui

 

 

Pagaliau ir filmas „Misija neįmanoma” tampa realybe. Japonų Kamenya Omote perka žmonių veidus už 380 dolerių, kopijuodami juos su 3D spausdintuvu, o vėliau parduoda ekstremaliai realistiškas kaukes už 750 dolerių. Taip pat, jeigu kaukė tampa itin populiaria ir neša dideles pajamas – prototipas turi teisę gauti papildomą honorarą.

 

Realistiškos kaukės nėra tik žaidimas: praeitais metais plėšikas su Prancūzijos apsaugos ministro kauke įvykdė dešimčių milijonų dolerių vertą apiplėšimą. Pagauti nusikaltėlį pavyko su AI pagalba, tačiau buvo būtina rankinė atranka. Europoje kaukė pagal užsakymą kainuoja apie 1000 dolerių.

 

Per pastaruosius 2 metus dėmesys silikoninėms kaukėms išaugo beveik dvigubai. Didelę įtaką tam turi pasaulinės veidų atpažinimo technologijų rinkos augimas ir noras nuo jų apsisaugoti. Ankstesniame naujienlaiškyje jau rašėme apie aksesuarus ir aprangą, padedančią apsisaugoti nuo identifikacijos. Su kauke tai padaryti dar paprasčiau. Yra užfiksuotų atvejų, kai su kauke pavykdavo apgauti netgi Face ID.

 

Kaip tuo pasinaudoti?

 

Nepaisant kriminalinių istorijų, realistiškos kaukės turi savo vietą B2C rinkoje: išsirinkti savo avatarą realiame gyvenime – labai viliojanti idėja. Realistiškų kaukių pardavimo ir pirkimo paslaugos atsiranda jau šiandien, o po keletos metų jos gali tapti normaliu reiškiniu.

 

  •  Pirkite šią technologiją ir vystykite ją savo rinkoje.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2. CareAcademy – auklių rengimo kursai

 

 

Planetos visuomenė sensta, kai kurie pensininkai keičia savo butus į kasdieninę priežiūrą. Auklių ir kitų paslaugų pagyvenusiems paklausa auga ir augs dar greičiau.

 

Be viso to, didelė dalis medicininės įrangos yra pritaikyta naudojimui namuose ir leidžia teikti šias paslaugas a) nuotoliniu būdu b) kokybiškai c) su aiškia ekonomika.

 

Kaip tuo pasinaudoti?

 

 

  • Dabar pats laikas pradėti teikti paslaugas, skirtas pasirūpinti pagyvenusiais žmonėmis ir kursus auklių rengimui.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

….

 

Viešai prieinamos tik 2 iš 10 tendencijų.

Norėdami perskaityti likusius aprašymus iš 10 savaitės verslo tendencijų, prenumeruokite kassavaitinę ataskaitą ir gaukite naujas verslo idėjas kiekvieną penktadienį: https://verslobrokeris.lt/verslo-tendencijos/

Prisijunkite prie diskusijos

Compare listings

Compare