fbpx
Užduoti klausimą: info@vefi.lt

TOP10 savaitės verslo tendencijų Nr. 3

  • pagal Denis
  • 2 metai prieš
  • 1

Šiame numeryje:

1. Mokymasis šeimoje įgauna pagreitį

2. Curbio – remontuokite butą dabar, mokėkite po pardavimo

3. Train-to-hire modelis tampa vis populiaresnis

4. Replika – Siri koučeris

5. Spruce – konsjeržo paslaugas išmaniajame telefone

 

6. For A Piece – nuotolinis darbas už startuolio dalį, o ne atlyginimą

 

7. Įdomūs Insurtech modeliai

 

8. Auga madingų daiktų perpardavimo rinka

 

9. Streetbees – mokamos apklausos fizinėms parduotuvėms

 

10. Kashable – greitoji paskola įmonės darbuotojams iki algos

__________
 

Viešai prieinamos tik 2 iš 10 tendencijų.

Norėdami perskaityti likusius aprašymus iš 10 savaitės verslo tendencijų, prenumeruokite kas savaitinę ataskaitą ir gaukite naujas verslo idėjas kiekvieną penktadienį: https://verslobrokeris.lt/verslo-tendencijos/

 

 

1. Mokymasis šeimoje įgauna pagreitį

 

Vaikai nustoja eiti į mokyklą. Edukacijos šeimoje populiarumas auga geometriškai: jei 2016-2017 metais Lietuvoje namuose mokėse vos 2327 vaikai, tai po dvejų metų, 2019 m. pradžioje šis skaičius augo 70% ir visa tai dar iki COVID. Pagrindine pokyčio priežastimi buvo įvardinama žema mokyklų mokymo kokybė.

 

Šiandien, pandemijos sąlygomis, su nuotoliniu mokymusi ir nuolatinėmis privalomomis atostogomis, riba tarp mokyklos mokinių ir vaikų, besimokančių namuose, tapo itin plona. Mokytojai pasirodė visgi nepasiruošę prisitaikyti prie pokyčių ir staigiai pereiti į Zoom platformą. Esant šioms sąlygoms, kyla klausimas – ar mokykla iš viso yra reikalinga? Turint omenyje jos dvejones keliančią socializaciją ( kurios forma yra būdinga nebent armijai ar kalėjimo aplinkai), tėvų susirinkimus, klasių iždo rinkimus, patyčias?

 

Šį rugsėjį namų apmokymo interesas pasiekė istorinių aukštumų – šeimynine edukacija domėjosi dar 30% daugiau nei 2019 m.

 

Be viso to, pereiti į namų mokymąsi nėra taip sudėtinga. Svarbiausia išmokti reikalingą medžiagą iki atestacijos termino ( t.y. mokykla pavirsta universitetu). O valstybės valdžia pandemijos ir silpnos ekonomikos akivaizdoje yra tuo suinteresuota.

 

Kaip tuo pasinaudoti?

 

Konkuruokite su mokyklomis ir atidarykite savąsias:

  • Pavyzdžiui, post-sovietiniame pasaulyje tapo populiarios mokyklos, mokančios pagal senuosius sovietinius vadovėlius. Taip pat grupėse ieškomi mokytojai, galintys dėstyti pagal sovietinę praktiką.

  • Kurkite pasiūlymus – mokyklos prenumeratą – apjungiančius įvairias popamokines veiklas ir dalykus, reikalingus egzaminų išlaikymui.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2. Curbio – remontuokite butą dabar, mokėkite po pardavimo

 
 
 
 

Startuolis Curbio pasinaudojo populiariu „pirk dabar, mokėk vėliau“ modeliu ir pernešė jį į nekilnojamojo turto remonto sferą. Vietoje to, kad pardavinėtumėte apgriuvusį trijų kambarių butą, sudarote sutartį su Curbio. Startuolis atlieka profesionalų remontą savo sąskaita, tuomet paruošia įspūdingą aprašymą bei nuotraukas ir parduoda jūsų butą už gerokai didesnę kainą.

Laimi visi: objekto pardavėjas gali parduoti brangiau, pirkėjas gauna butą su šiuolaikišku remontu, Curbio atgauna remonto kaštus ir savo paslaugos įkainį. Startuolio PR praneša, kad pardavimo kaina įprastai pakyla apie 25%, realizavimo laikotarpis sutrumpėja 60%, o objekto pardavimo laikotarpis sutrumpėja 50%. Pačių remontų kaina, užsakant per startuolį, tampa pigesnė dėl kiekybės. Siekiant sumažinti rizikas, visa komunikacija ir mokėjimai vyksta per Curbio platformą.

JAV 85% namų yra senesni nei 15 metų, o daugiau nei pusė pirkėjų – Z kartos atstovai, nenorintys „močiutiško remonto“. Būtent todėl tokio tipo paslauga gali tapti itin paklausi, tinkamai parinkus objektus ir procesus.

Curbio prieš kelias savaites sulaukė 25 mln. dolerių investicijų. 

 

Kaip tuo pasinaudoti?

 

Pavyzdžiui, Rusijoje, jau dirba agentai, profesionaliai užsiimantys šia tema.

  • Tad standartizuokite procesus ir pasinaudokite šia paprasta bei genialia idėja.

….

 

Viešai prieinamos tik 2 iš 10 tendencijų.

Norėdami perskaityti likusius aprašymus iš 10 savaitės verslo tendencijų, prenumeruokite kassavaitinę ataskaitą ir gaukite naujas verslo idėjas kiekvieną penktadienį: https://verslobrokeris.lt/verslo-tendencijos/

Prisijunkite prie diskusijos

Compare listings

Compare