fbpx
Užduoti klausimą: info@vefi.lt

Privatumo politika

Bendros nuostatos

Privatumo politika apibūdina klientų asmeninės informacijos panaudojimą verslobrokeris.lt interneto svetainėje bei procesuose, susijusiuose su paslaugų suteikimu vartotojui, jo poreikių identifikavimu bei tenkinimu. Ši privatumo politika skirta padėti vartotojui suvokti, kaip ir kur panaudojami jo asmeniniai duomenys, kaip užtikrinamas jų saugumas. Ši privatumo politika taikoma visiems verslobrokeris.lt produktams, paslaugoms, verslobrokeris.lt interneto tinklalapyje vykstantiems procesams. Apsilankydamas verslobrokeris.lt erdvėje bei naudodamasis joje suteikiamomis paslaugomis vartotojas sutinka su pateikiamomis privatumo sąlygomis. verslobrokeris.lt pasilieka teisę keisti privatumo sąlygas. Pakeitimai įsigalioja jų paskelbimo dieną. Apie pasikeitusias privatumo sąlygas vartotojai yra informuojami verslobrokeris.lt tinklapyje. Lankydamasis svetainėje verslobrokeris.lt ir/ar naudodamasis svetaine, asmuo patvirtina, kad yra vyresnis nei 18 metų amžiaus arba turi tėvų ar teisėtų globėjų/už jį atsakingų asmenų sutikimą bei gali visa apimtimi įgyvendinti iš šių taisyklių kylančias teises ir pareigas.

Vartotojo el. pašto naudojimas

Vartotojas, registruodamasis verslobrokeris.lt sistemoje arba naudodamasis kitomis registracijos reikalaujamomis paslaugomis, pateikia teisingą savo el. pašto adresą. Šis el. paštas verslobrokeris.lt yra naudojamas kaip pagrindinė bendravimo priemonė, siekiant suteikti klientui produktą, informuoti jį apie esamus pasiūlymus, paprašyti grįžtamojo ryšio bei kitiems tikslams, siekiant suteikti kokybiškesnes paslaugas. Vartotojo el. pašto informacija nėra atskleidžiama trečiosioms šalims.

Prenumeratos, kitos el. paštu gautinos informacijos atsisakymas verslobrokeris.lt suteikia galimybę atsisakyti informacinių leidinių, siunčiamų elektroniniu paštu. Vis dėlto bendrovė pasilieka teisę naudoti el. paštą kaip pagrindinę priemonę esminiams pranešimams arba būtiniems procesams įgyvendinti.

Vartotojo demografinė informacija

Siekdama aukščiausios paslaugų kokybės verslobrokeris.lt kartais paprašys vartotojų pateikti informaciją apie jų lytį, išsilavinimą, veiklą ar pajamas. Vartotojas neprivalo pateikti šios informacijos. Pastaroji naudojama tik formuojant didelę bendrąją duomenų bazę, į kurios rezultatus ir analizes atsižvelgiant yra daromos atitinkamos išvados. Tokio pobūdžio vartotojo atsakymai nėra nagrinėjami individualiai. Tokia informacija neteikiama trečiosioms šalims.

Techninė vartotojo informacija

Paslaugų gerinimui verslobrokeris.lt renka tam tikrą techninę informaciją apie vartotojus (IP adresus, duomenis apie naudojamas naršykles, operacines sistemas, kompiuterio parametrus ir kt.), bet naudoja ją tik statistiniams tyrimams atlikti. Kai kurioms paslaugoms suteikti (specialiai pritaikyto turinio pateikimui), būtinas „slapukų“ (cookies) panaudojimas. verslobrokeris.lt naudoja unikalių nuorodų metodą naujienlaiškiuose. Šis būdas leidžia sužinoti, kiek el. laiškų buvo atverta. Ši informacija yra susijusi ir naudojama tik verslobrokeris.lt erdvėje.

Informacijos saugumas

Informacijos saugumas yra vienas iš verslobrokeris.lt prioritetų. Klientų pasitenkinimas susijęs su užtikrintumu, o tai neišvengiamai persipina su asmeninės informacijos saugumu. verslobrokeris.lt naudoja pažangiausią programinę įrangą, pasitelkia patikimiausias technologijas bei sprendimus, skirtus vartotojo duomenų apsaugai.

Compare listings

Compare