fbpx
Užduoti klausimą: info@vefi.lt

Apie Mus

 

MŪSŲ MISIJA

Didinti kliento pelną ir verslo potencialą, teikiant jam kokybiškas ir efektyvias verslo pardavimo/pirkimo/investicijų paslaugas ir pasiūlymus. Būti naudingais klientui kaip progresyvi verslo brokerių įmonė, veikianti Lietuvos, ES, NVS ir kitų šalių rinkose.

MŪSŲ VIZIJA

Patikimiausias ir žinomiausias verslo brokerių tinklas Lietuvos, ES ir NVS rinkose, teikiantis aukščiausios kokybės verslo pardavimo/pirkimo/investicijų pritraukimo paslaugas.
 

KAS MES ?

Savo srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį verslo sferoje. Marketingo ir verslo valdymo specialistai, teisininkai, ekonomistai, finansininkai. Mūsų darbas pagrįstas būtinu specialistų, turinčių profesionalią patirtį komercinėse struktūrose, dalyvavimu, apimant draudimo ir bankų struktūras, gamybines ir tarptautines įmones, advokatų ir teisininkų biurus.

KODĖL MES?

Apjungę turimas žinias ir didesnę nei 15 metų patirtį kuriame unikalią galimybę spręsti visus su verslo pardavimu/pirkimu/investicijomis susijusius klausimus vienoje vietoje. Mes užtikriname kainą atitinkantį profesionalumą ir kokybišką aptarnavimą.

Compare listings

Compare