fbpx
Užduoti klausimą: info@vefi.lt

AKTYVUS VERSLO PARDAVIMAS

AKTYVUS VERSLO PARDAVIMAS – kelis kartus padidina tikimybę, kad per trumpą terminą bus nustatyti potencialūs pirkėjai.
Paslauga yra kryptingi, iš anksto apgalvoti verslo pardavimo veiksmai. Jie apima ir potencialių pirkėjų tyrinėjimus ir atranką, susijusių šalių analizę: klientų, tiekėjų ir konkurentų, ir finansinių galimybių nustatymą, ir derybas siekiant parduoti verslą. Taip pat pajungiami ir specialūs verslo brokerio darbo metodai.

Po labiausiai tinkamų potencialių klientų atrankos verslo brokeris ruošia komercinį pasiūlymą ir kviečia į derybas. Žmogus iš prigimties yra smalsus, o panašūs pasiūlymai nebūna dažni. Pirminis susidomėjimas pakankamai didelis ir derybos vyksta intensyviai. Šių derybų rezultatas – tam tikra susidomėjusių asmenų skaičius, kurie pasiruošę žengti į sekantį verslo pirkimo proceso etapą – gilesnės verslo analizės arba taip vadinamą Due Diligence.

Kodėl verslą reikia pardavinėti aktyviai?

Šis būdas kelis kartus padidina tikimybę, kad per trumpą terminą bus nustatyti potencialūs pirkėjai. Todėl ir tikimybė, kad verslas bus parduotas per trumpiausius terminus, daug didesnė.

Taip pat yra tikimybė, kad konkrečiam pirkėjui iš potencialiųjų rato bus naudinga įsigyti verslą didesne nei rinkos kaina. Tai paaiškinama tuo, kad įsigyjamas verslas gali būti labiau naudingas būtent šiam pirkėjui, o ne eiliniam investuotojui. Pavyzdžiui, didmenininkas perka mažmeninės prekybos tinklą, kuris specializuojasi pardavime prekių, kurias siūlo didmenininkas, ir taip stabilizavęs savo apyvartą jis gauna galimybę reikalauti iš tiekėjo geresnių sąlygų.

Compare listings

Compare